Notebook HP dla grafika

Czy ktoś z szanownych użytkowników stosuje w pracy nad profesjonalnymi grafikami któryś z komputerów marki HP? Bardzo przyzwyczaiłem się do rozwiązań tego koncernu, lecz teraz potrzebuję do pracy maszyny, która da sobie radę przede wszystkim z aplikacjami do tworzenia grafiki firmy Adobe. Wiem, że HP ma wiele produktów z najwyższej półki, stąd myślę, że nie będę się musiała rozstawać z moim ulubionym producentem. Chodzi mi jednak o autentyczne doświadczenia użytkowników profesjonalnie tworzących grafiki. Który z laptopów HP ma najlepszą kartę graficzną i procesor ku temu? Czy matryce w wyższych modelach HP są skalibrowane?

Pozdrowienia dla fanów HP i wszystkich ludzi zafascynowanych grafiką.

Kaska Asked on Marzec 27, 2015 in komputery.
Dodaj Komentarz
1 Answer(s)

Rozumiem, że przez zastosowanie aplikacji marki Adobe rozumiesz Adobe Photoshop oraz Adobe Premiere. W doborze urządzenia sprawnie działającego z powyższymi urządzeniami warto zwrócić uwagę na 3 podstawowe rzeczy, a mianowicie: ilość wbudowanej pamięci RAM, jakość i szybkość karty graficznej oraz co jest często zapominane w ostatnim czasie zaopatrzyć się w szybki i niezawodny dysk SSD.

Wracając jednak do laptopów marki HP na szczególną uwagę zasługują:

Ultrabook HP Spectre XT Pro w cenie około 6000 PLN z monitorem LED HD z technologią BrightView oraz z HP Envy 15 z opcją Radiance Full HD oraz matrycą typu IPS, matryca wyróżnia się o wiele szerszym kątem widzenia oraz lepszym przestawieniem palety barw.

Ogólnie polecam jednak stworzenie stanowiska stacjonarnego z monitorem LCD HP x2301 LED.

Kris Answered on Marzec 30, 2015.
Dodaj Komentarz

Your Answer

Poprzez dodanie odpowiedzi, zgadasz się z polityką prywatności oraz warunkami korzystania z serwisu.